E-T-A 3120-F321-P7T1-W19FG4-1A
3120-F321-P7T1-W19FG4-1A picture photo
Mfg. Part Number
3120-F321-P7T1-W19FG4-1A
Brief Description
CIR BRKR THRM 1A 250VAC 50VDC
Datasheet Download
3120-F321-P7T1-W19FG4-1A.pdf
Availability of 3120-F321-P7T1-W19FG4-1A
QUANTITY
3120-F321-P7T1-W19FG4-1A Order Process
Ship out your order
Specifications of 3120-F321-P7T1-W19FG4-1A
Internal Part NumberEIS-3120-F321-P7T1-W19FG4-1A
Breaker TypeThermal
Current Rating1A
Actuator TypeRocker
IlluminationGreen
Illumination Voltage (Nominal)185V
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)3120-F321-P7T1-W19FG4-1A
Related Links3120-F321-P7, 3120-F321-P7T1-W19FG4-1A Datasheet, E-T-A Distributor
3120-F321-P7T1-W19FG4-1A Details Description
Related parts for 3120-F321-P7T1-W19FG4-1A
MACHINE SCREW PAN PHILLIPS 4-40 datasheet.pdf
PANEL FRONT 16.7X5.23X0.5" BLACK datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS .156 WW datasheet.pdf
IC SRAM 4.5MBIT 100MHZ 165CABGA datasheet.pdf
TVS DIODE 342VWM 548VC SMB datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 250W datasheet.pdf
CAP TANT 33UF 10% 50V AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 3300PF 6.3V JB 01005 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 150W datasheet.pdf
HEATSINK 57.9X36.83X22.86MM T766 datasheet.pdf
CONN PLUG 14POS INLINE SKT datasheet.pdf