E-T-A 3120-F323-P7T1-W14DR4-15A
3120-F323-P7T1-W14DR4-15A picture photo
Mfg. Part Number
3120-F323-P7T1-W14DR4-15A
Brief Description
CIR BRKR THRM 15A 250VAC 50VDC
Datasheet Download
3120-F323-P7T1-W14DR4-15A.pdf
Availability of 3120-F323-P7T1-W14DR4-15A
QUANTITY
3120-F323-P7T1-W14DR4-15A Order Process
Ship out your order
Specifications of 3120-F323-P7T1-W14DR4-15A
Internal Part NumberEIS-3120-F323-P7T1-W14DR4-15A
Breaker TypeThermal
Current Rating15A
Actuator TypeRocker
IlluminationRed
Illumination Voltage (Nominal)185V
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)3120-F323-P7T1-W14DR4-15A
Related Links3120-F323-P7, 3120-F323-P7T1-W14DR4-15A Datasheet, E-T-A Distributor
3120-F323-P7T1-W14DR4-15A Details Description
Related parts for 3120-F323-P7T1-W14DR4-15A
OSC XO 13.5MHZ CMOS TTL SMD datasheet.pdf
INDUCT ARRAY 2 COIL 20.62UH SMD datasheet.pdf
Connector Receptacle 9 Position 0.050" (1.27mm) Through Hole datasheet.pdf
RES SMD 18K OHM 5% 1/4W 1206 datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 9POS 90DEG 5MM datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 25 Position Panel Mount, Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 95V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 75W datasheet.pdf
CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR ROCKER datasheet.pdf
CONN HDR 32POS 0.070 T/H GOLD datasheet.pdf
6P 4C 2W VERT XCHD LEFT WK datasheet.pdf