E-T-A 3120-F324-P7T1-W01A-10A
3120-F324-P7T1-W01A-10A picture photo
Mfg. Part Number
3120-F324-P7T1-W01A-10A
Brief Description
CIR BRKR THRM 10A 250VAC 50VDC
Datasheet Download
3120-F324-P7T1-W01A-10A.pdf
Availability of 3120-F324-P7T1-W01A-10A
QUANTITY
3120-F324-P7T1-W01A-10A Order Process
Ship out your order
Specifications of 3120-F324-P7T1-W01A-10A
Internal Part NumberEIS-3120-F324-P7T1-W01A-10A
Breaker TypeThermal
Current Rating10A
Actuator TypeRocker
Illumination-
Illumination Voltage (Nominal)-
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)3120-F324-P7T1-W01A-10A
Related Links3120-F324-P, 3120-F324-P7T1-W01A-10A Datasheet, E-T-A Distributor
3120-F324-P7T1-W01A-10A Details Description
Related parts for 3120-F324-P7T1-W01A-10A
CONN HEADER 48POS SNGL 2MM T/H datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS .100 EXTEND datasheet.pdf
METRAL HDR STR PF 4X6 datasheet.pdf
FC/APC ADAPTER MICROSCOPE 10X datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 600V 5A TO220AC datasheet.pdf
CONN HEADER 38POS 1MM GOLD SMD datasheet.pdf
CONN RCPT 8POS FLANGE W/PINS datasheet.pdf
RES 4.99 OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HOOD SIDE ENTRY SZE10 PG21 datasheet.pdf
CONN MOD PLUG 8P8C UNSHIELDED datasheet.pdf
IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
LED PUCK 3W 3000K 120VAC datasheet.pdf