E-T-A 3120-F324-P7T1-W02D-10A
3120-F324-P7T1-W02D-10A picture photo
Mfg. Part Number
3120-F324-P7T1-W02D-10A
Brief Description
CIR BRKR THRM 10A 250VAC 50VDC
Datasheet Download
3120-F324-P7T1-W02D-10A.pdf
Availability of 3120-F324-P7T1-W02D-10A
QUANTITY
3120-F324-P7T1-W02D-10A Order Process
Ship out your order
Specifications of 3120-F324-P7T1-W02D-10A
Internal Part NumberEIS-3120-F324-P7T1-W02D-10A
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package10
Breaker TypeThermal
Current Rating10A
Illumination-
Illumination Voltage (Nominal)-
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)3120-F324-P7T1-W02D-10A
Related Links3120-F324-P, 3120-F324-P7T1-W02D-10A Datasheet, E-T-A Distributor
3120-F324-P7T1-W02D-10A Details Description
Related parts for 3120-F324-P7T1-W02D-10A
IC BUS TRANSCEIVER 8BIT 24DIP datasheet.pdf
CONNECTR 32POS STRAIGHT TERM DIN datasheet.pdf
HEX KEY SET 7PC datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 15 Position Panel Mount Crimp datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 50W datasheet.pdf
2.0 WTB PLG HSG ASSY STR datasheet.pdf
BCD 10-POSITION REAL CODE datasheet.pdf
OSC PROG 8NS 20PPM 3.2X5MM datasheet.pdf
CONN RCPT 9POS BOX MNT PIN datasheet.pdf
OSC VCTCXO 13.000MHZ CSNWV SMD datasheet.pdf