E-T-A 3120-F523-P7T1-W01D-7A
3120-F523-P7T1-W01D-7A picture photo
Mfg. Part Number
3120-F523-P7T1-W01D-7A
Brief Description
CIR BRKR THRM 7A 250VAC 50VDC
Datasheet Download
3120-F523-P7T1-W01D-7A.pdf
Availability of 3120-F523-P7T1-W01D-7A
QUANTITY
3120-F523-P7T1-W01D-7A Order Process
Ship out your order
Specifications of 3120-F523-P7T1-W01D-7A
Internal Part NumberEIS-3120-F523-P7T1-W01D-7A
Breaker TypeThermal
Current Rating7A
Voltage Rating - AC250V
Voltage Rating - DC50V
Number of Poles2
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)3120-F523-P7T1-W01D-7A
Related Links3120-F523-P, 3120-F523-P7T1-W01D-7A Datasheet, E-T-A Distributor
3120-F523-P7T1-W01D-7A Details Description
Related parts for 3120-F523-P7T1-W01D-7A
IC REG MULT CONFG INV ADJ 24SOIC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 130PS DIP .100 SLD datasheet.pdf
SENSOR 300PSI 1/4-18NPT .5-4.5V datasheet.pdf
AMP UNIVERSAL POWER CAP 3P datasheet.pdf
RES SMD 309K OHM 1% 1W 2010 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 100W datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE 4PDT 5A 120V datasheet.pdf
PMI CONVEX CAP YLW DIFF FROSTED datasheet.pdf
CONN HOOD CPLNG BOTTOM SZ10B M20 datasheet.pdf
HEATSINK 57.9X60.96X11.43MM datasheet.pdf
CRYSTAL 52.000 MHZ 12PF SMT datasheet.pdf
CAP FILM 0.051UF 5% 400VDC AXIAL datasheet.pdf