E-T-A 3120-F523-P7T1-W02D-15A
3120-F523-P7T1-W02D-15A picture photo
Mfg. Part Number
3120-F523-P7T1-W02D-15A
Brief Description
CIR BRKR THRM 15A 250VAC 50VDC
Datasheet Download
3120-F523-P7T1-W02D-15A.pdf
Availability of 3120-F523-P7T1-W02D-15A
QUANTITY
3120-F523-P7T1-W02D-15A Order Process
Ship out your order
Specifications of 3120-F523-P7T1-W02D-15A
Internal Part NumberEIS-3120-F523-P7T1-W02D-15A
Breaker TypeThermal
Current Rating15A
Voltage Rating - AC250V
Voltage Rating - DC50V
Number of Poles2
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)3120-F523-P7T1-W02D-15A
Related Links3120-F523-P, 3120-F523-P7T1-W02D-15A Datasheet, E-T-A Distributor
3120-F523-P7T1-W02D-15A Details Description
Related parts for 3120-F523-P7T1-W02D-15A
IC BUS TRANSCVR 8BIT 24QFN datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 6A 125V datasheet.pdf
RES SMD 9.76 OHM 1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
LED DISPLAY 5X7 8CHAR 5MM GRN datasheet.pdf
IC MPU/RESET CIRC 1.67V SC70-4 datasheet.pdf
CRYSTAL 16.3840MHZ datasheet.pdf
IC MUX/DEMUX 2X1 28TQFN datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 25W datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 3POS SKT datasheet.pdf
D-USST 4-MT datasheet.pdf
RES CHAS MNT 12 OHM 1% 15W datasheet.pdf