E-T-A 3120-F554-B2T1-W02Q-20A
3120-F554-B2T1-W02Q-20A picture photo
Mfg. Part Number
3120-F554-B2T1-W02Q-20A
Brief Description
CIR BRKR THRM 20A 250VAC 50VDC
Datasheet Download
3120-F554-B2T1-W02Q-20A.pdf
Availability of 3120-F554-B2T1-W02Q-20A
QUANTITY
3120-F554-B2T1-W02Q-20A Order Process
Ship out your order
Specifications of 3120-F554-B2T1-W02Q-20A
Internal Part NumberEIS-3120-F554-B2T1-W02Q-20A
Breaker TypeThermal
Current Rating20A
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)3120-F554-B2T1-W02Q-20A
Related Links3120-F554-B, 3120-F554-B2T1-W02Q-20A Datasheet, E-T-A Distributor
3120-F554-B2T1-W02Q-20A Details Description
Related parts for 3120-F554-B2T1-W02Q-20A
CARD CARRIER 7X3.5X1 WITH LID datasheet.pdf
RES 10 OHM 5W 5% AXIAL datasheet.pdf
KIT SPACER ASST BRASS 1500PC datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 15 Position Through Hole Solder datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS .156 EXTEND datasheet.pdf
RES SMD 390 OHM 0.1% 1/3W 1210 datasheet.pdf
FUSE CERAMIC 16A 500VAC/VDC 3AB datasheet.pdf
LED ASSY PNL 3MM GRN DIFF 568NM datasheet.pdf
CONN SPRING LOAD 3POS SNGL SMD datasheet.pdf
XCEDE RIGHT 4PVH 8COL datasheet.pdf
2X5 SFP+ EMI SPRG 4 LP SN ENHANC datasheet.pdf
IC LED Driver DC DC Regulator PWM Dimming 25mA Backlight 24-DSBGA (2.55x1.86) datasheet.pdf