E-T-A 3120-F72R-P7T1-A20Q-16A
3120-F72R-P7T1-A20Q-16A picture photo
Mfg. Part Number
3120-F72R-P7T1-A20Q-16A
Brief Description
CIR BRKR THRM 16A 250VAC 50VDC
Datasheet Download
3120-F72R-P7T1-A20Q-16A.pdf
Availability of 3120-F72R-P7T1-A20Q-16A
QUANTITY
3120-F72R-P7T1-A20Q-16A Order Process
Ship out your order
Specifications of 3120-F72R-P7T1-A20Q-16A
Internal Part NumberEIS-3120-F72R-P7T1-A20Q-16A
Breaker TypeThermal
Current Rating16A
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)3120-F72R-P7T1-A20Q-16A
Related Links3120-F72R-P, 3120-F72R-P7T1-A20Q-16A Datasheet, E-T-A Distributor
3120-F72R-P7T1-A20Q-16A Details Description
Related parts for 3120-F72R-P7T1-A20Q-16A
IC CTRL PFC BALLAST 24-SOIC datasheet.pdf
PLUG 6ROW 114POS VERT SMD GOLD datasheet.pdf
IMPACT DC 6X10 GR SN datasheet.pdf
RES 1.47K OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 42.2K OHM 1/8W .5% AXIAL datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 12POS 5.08MM datasheet.pdf
PAC-GF30-RV24-V4 CBL ASSY datasheet.pdf
CONN EDGECARD 80POS .125" datasheet.pdf