E-T-A 3120-F72R-P7T1-A20Q-3.5A
3120-F72R-P7T1-A20Q-3.5A picture photo
Mfg. Part Number
3120-F72R-P7T1-A20Q-3.5A
Brief Description
CIR BRKR THRM 3.5A 250VAC 50VDC
Datasheet Download
3120-F72R-P7T1-A20Q-3.5A.pdf
Availability of 3120-F72R-P7T1-A20Q-3.5A
QUANTITY
3120-F72R-P7T1-A20Q-3.5A Order Process
Ship out your order
Specifications of 3120-F72R-P7T1-A20Q-3.5A
Internal Part NumberEIS-3120-F72R-P7T1-A20Q-3.5A
Breaker TypeThermal
Current Rating3.5A
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)3120-F72R-P7T1-A20Q-3.5A
Related Links3120-F72R-P7, 3120-F72R-P7T1-A20Q-3.5A Datasheet, E-T-A Distributor
3120-F72R-P7T1-A20Q-3.5A Details Description
Related parts for 3120-F72R-P7T1-A20Q-3.5A
IDC CABLE - MKR24K/MC24M/X datasheet.pdf
RES SMD 20K OHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
XFRMR LAMINATED 0.5VA THRU HOLE datasheet.pdf
KIT TREAD FOR BOE-BOT TANK datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 150W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 100W datasheet.pdf
IC REG LDO -12V 0.1A SOT89 datasheet.pdf
RJ45 CAT5 8P MA DE BK CABLE ASSY datasheet.pdf
CONN PLUG 9POS INLINE PIN datasheet.pdf