E-T-A 3130-F120-P7T1-W02Q-15A
3130-F120-P7T1-W02Q-15A picture photo
Mfg. Part Number
3130-F120-P7T1-W02Q-15A
Brief Description
CIR BRKR THRM 15A 250VAC 50VDC
Datasheet Download
3130-F120-P7T1-W02Q-15A.pdf
Availability of 3130-F120-P7T1-W02Q-15A
QUANTITY
3130-F120-P7T1-W02Q-15A Order Process
Ship out your order
Specifications of 3130-F120-P7T1-W02Q-15A
Internal Part NumberEIS-3130-F120-P7T1-W02Q-15A
FamilyCircuit Breakers
Series3130-F
Breaker TypeThermal
Current Rating15A
Voltage Rating - AC250V
Voltage Rating - DC50V
Number of Poles2
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)3130-F120-P7T1-W02Q-15A
Related Links3130-F120-P, 3130-F120-P7T1-W02Q-15A Datasheet, E-T-A Distributor
3130-F120-P7T1-W02Q-15A Details Description
Related parts for 3130-F120-P7T1-W02Q-15A
IC VOICE REC/PLAY 60SEC 28-SOIC datasheet.pdf
IC DUAL NANOPWR COMP 8VSSOP datasheet.pdf
Crystal 10.0000MHz 50ppm 18pF 60 Ohm -20°C - 70°C Surface Mount 4-SOJ, 9.60mm pitch datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE SPDT 6A 48V datasheet.pdf
LIMIT SWITCH ROLLER PLUNGER datasheet.pdf
RES 60.4 OHM 3W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
XCEDE LEFT 2PVH 4COL WK datasheet.pdf
CONN EDGECARD 70POS .100" datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X35MM R-TAB datasheet.pdf
MOSFET N-CH 150V POWER56 datasheet.pdf
CONN HEADER datasheet.pdf
RES ARRAY 8 RES 1.2K OHM 2512 datasheet.pdf