Switchcraft Inc. 3280-6PG-330
3280-6PG-330 picture photo
Mfg. Part Number
3280-6PG-330
Brief Description
CONN PLUG 6POS INLINE PIN
Datasheet Download
3280-6PG-330.pdf
Availability of 3280-6PG-330
QUANTITY
3280-6PG-330 Order Process
Ship out your order
Specifications of 3280-6PG-330
Internal Part NumberEIS-3280-6PG-330
Current Rating-
Voltage - Rated600V
Operating Temperature-55°C ~ 125°C
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)3280-6PG-330
Related Links3280-6, 3280-6PG-330 Datasheet, Switchcraft Inc. Distributor
3280-6PG-330 Details Description
Related parts for 3280-6PG-330
CONN EDGECARD 36POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
IC COMP SNGL R-R INPUT SC70-5 datasheet.pdf
TVS DIODE 15VWM 24.4VC SMB datasheet.pdf
FIXED IND 1.5MH 170MA 4 OHM TH datasheet.pdf
RES METAL .010 OHM 3W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 50W datasheet.pdf
RES 125 OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 150UF 20% 400V RADIAL datasheet.pdf
RES SMD 100K OHM 1% 1/8W 0505 datasheet.pdf