E-T-A 3400-IG8-P10-A3-SI-0.08A
3400-IG8-P10-A3-SI-0.08A picture photo
Mfg. Part Number
3400-IG8-P10-A3-SI-0.08A
Brief Description
CIR BRKR THRM .08A
Datasheet Download
3400-IG8-P10-A3-SI-0.08A.pdf
Availability of 3400-IG8-P10-A3-SI-0.08A
QUANTITY
3400-IG8-P10-A3-SI-0.08A Order Process
Ship out your order
Specifications of 3400-IG8-P10-A3-SI-0.08A
Internal Part NumberEIS-3400-IG8-P10-A3-SI-0.08A
Breaker TypeThermal Magnetic
Current Rating80mA
Voltage Rating - AC240V
Voltage Rating - DC65V
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)3400-IG8-P10-A3-SI-0.08A
Related Links3400-IG8-P10, 3400-IG8-P10-A3-SI-0.08A Datasheet, E-T-A Distributor
3400-IG8-P10-A3-SI-0.08A Details Description
Related parts for 3400-IG8-P10-A3-SI-0.08A
IDC CABLE - MCS10K/MC10G/MCS10K datasheet.pdf
IC CPLD 128MC 6NS 100TQFP datasheet.pdf
TRANS PNP 80V 10A TOP-3F datasheet.pdf
FERRULE WIRE GRAY 18AWG 5000RL datasheet.pdf
CONN CARD EDGE 10POS .156 GREEN datasheet.pdf
TRANS 2NPN PREBIAS 0.23W SOT553 datasheet.pdf
FIXED IND 10H 200MA 79 OHM CHASS datasheet.pdf
CONN RCPT 18POS WALL MNT W/SCKT datasheet.pdf
CAP CER 8.2PF 25V C0G 0201 datasheet.pdf
DGTL ISO 3KV 2CH GEN PURP 8SOIC datasheet.pdf
IC REG CNTRLR BOOST PWM 16VQFN datasheet.pdf
RES 36K OHM 0.6W 0.5% AXIAL datasheet.pdf