E-T-A 3400-K20-H-1-15A
3400-K20-H-1-15A picture photo
Mfg. Part Number
3400-K20-H-1-15A
Brief Description
CIR BRKR 15A 250VAC 80VDC
Datasheet Download
3400-K20-H-1-15A.pdf
Availability of 3400-K20-H-1-15A
QUANTITY
3400-K20-H-1-15A Order Process
Ship out your order
Specifications of 3400-K20-H-1-15A
Internal Part NumberEIS-3400-K20-H-1-15A
Breaker TypeThermal Magnetic
Current Rating15A
Voltage Rating - AC250V
Voltage Rating - DC80V
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)3400-K20-H-1-15A
Related Links3400-K20, 3400-K20-H-1-15A Datasheet, E-T-A Distributor
3400-K20-H-1-15A Details Description
Related parts for 3400-K20-H-1-15A
IC OPAMP VFB 320MHZ RRO 8MSOP datasheet.pdf
TVS DIODE 6VWM 11.4VC SMB datasheet.pdf
IC MPU MPC85XX 667MHZ 783FCBGA datasheet.pdf
CAP TANT 680UF 4V 10% 2917 datasheet.pdf
RES MO 1/2W 0.39 OHM 5% AXIAL datasheet.pdf
INDICATOR 24V 8MM PROMINENT WHT datasheet.pdf
EXTRACT TOOL TERMI-POINT datasheet.pdf
Crystal 32.0000MHz 30ppm 18pF 40 Ohm -40°C - 85°C Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC) datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 8V 200W datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 48V 50W datasheet.pdf