Vishay/Sprague 36D952G040BB2A
36D952G040BB2A picture photo
Mfg. Part Number
36D952G040BB2A
Brief Description
9500UF 40V 51X79 85C ST
Datasheet Download
36D952G040BB2A.pdf
Availability of 36D952G040BB2A
QUANTITY
36D952G040BB2A Order Process
Ship out your order
Specifications of 36D952G040BB2A
Internal Part NumberEIS-36D952G040BB2A
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package49
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)36D952G040BB2A
Related Links36D952G, 36D952G040BB2A Datasheet, Vishay/Sprague Distributor
36D952G040BB2A Details Description
Related parts for 36D952G040BB2A
MINIGATOR CLIP/BANA PLUG RED 60" datasheet.pdf
CONN RETAINER CLIP 30POS LONG datasheet.pdf
CONN HOUSING 2POS .156 W/O RAMP datasheet.pdf
SENSOR AMP 50PSI .5-4.5VDC OUT datasheet.pdf
IC BUS TRANSCEIVER 8BIT 20SOIC datasheet.pdf
CONN RCPT 3 POS BOX MNT W/SCKT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 500W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 100W datasheet.pdf
CONN HEADER 31POS R/A .100" GOLD datasheet.pdf
CONN RCPT 20POS 0.4MM SMD GOLD datasheet.pdf