Vishay/Sprague 36DE134G040DF2A
36DE134G040DF2A picture photo
Mfg. Part Number
36DE134G040DF2A
Brief Description
130000UF 40V 76X143 85C ST
Datasheet Download
36DE134G040DF2A.pdf
Availability of 36DE134G040DF2A
QUANTITY
36DE134G040DF2A Order Process
Ship out your order
Specifications of 36DE134G040DF2A
Internal Part NumberEIS-36DE134G040DF2A
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package25
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)36DE134G040DF2A
Related Links36DE134, 36DE134G040DF2A Datasheet, Vishay/Sprague Distributor
36DE134G040DF2A Details Description
Related parts for 36DE134G040DF2A
IC SWITCH DUAL SPST 8MSOP datasheet.pdf
RECT BRIDGE GPP 4A 1000V KBJ datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 600V 10A TO220AC datasheet.pdf
RES 0.12 OHM 7W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 220PF 25V X7R 0603 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 500W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 200W datasheet.pdf
COVER datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 17POS VERT 3.81MM datasheet.pdf
RES 19.1K OHM 1W .1% AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 6800PF 250V X7R 0805 datasheet.pdf