Vishay/Sprague 36DE972G025AA2A
36DE972G025AA2A picture photo
Mfg. Part Number
36DE972G025AA2A
Brief Description
9700UF 25V 35X54 85C ST
Datasheet Download
36DE972G025AA2A.pdf
Availability of 36DE972G025AA2A
QUANTITY
36DE972G025AA2A Order Process
Ship out your order
Specifications of 36DE972G025AA2A
Internal Part NumberEIS-36DE972G025AA2A
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)36DE972G025AA2A
Related Links36DE972, 36DE972G025AA2A Datasheet, Vishay/Sprague Distributor
36DE972G025AA2A Details Description
Related parts for 36DE972G025AA2A
KSBR/2 ZTL 6 datasheet.pdf
Connector Receptacle 90 Position 0.079" (2.00mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
IC DRIVER FULL SELF OSC 14-DIP datasheet.pdf
IC TEMP SWITCH DL TRIP SOT23-6 datasheet.pdf
CONN HEADER 16POS STACKNG 15GOLD datasheet.pdf
IC FLASH 16MBIT 90NS 48WFBGA datasheet.pdf
CAP CER 8.2PF 50V NP0 0402 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 100W datasheet.pdf
RES 47.5 OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 1.5K OHM 1W .1% AXIAL datasheet.pdf
SSD 1.8" SATA 120GB PE MLC COM datasheet.pdf