Vishay/Sprague 36DX122F250BB2A
36DX122F250BB2A picture photo
Mfg. Part Number
36DX122F250BB2A
Brief Description
1200UF 250V 51X79 85C ST
Datasheet Download
36DX122F250BB2A.pdf
Availability of 36DX122F250BB2A
QUANTITY
36DX122F250BB2A Order Process
Ship out your order
Specifications of 36DX122F250BB2A
Internal Part NumberEIS-36DX122F250BB2A
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package49
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)36DX122F250BB2A
Related Links36DX122, 36DX122F250BB2A Datasheet, Vishay/Sprague Distributor
36DX122F250BB2A Details Description
Related parts for 36DX122F250BB2A
IC SWITCH QUAD SPST 16TSSOP datasheet.pdf
RES 27.4 OHM 0.4W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 1.58M OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
Connector Receptacle 80 Position 0.079" (2.00mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
MOSFET N-CH 900V 0.25A TO-220 datasheet.pdf
RES SMD 120 OHM 5% 1W 2512 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 50W datasheet.pdf
RES 270K OHM 1.5W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN SOCKET 64POS CRIMP datasheet.pdf
SENSOR LGHT CURTAIN 3M 5M CABLE datasheet.pdf
IC RFID FRONT END 13.56MHZ 32QFN datasheet.pdf