Vishay/Sprague 36DX243G050BF2A
36DX243G050BF2A picture photo
Mfg. Part Number
36DX243G050BF2A
Brief Description
24000UF 50V 51X143 85C ST
Datasheet Download
36DX243G050BF2A.pdf
Availability of 36DX243G050BF2A
QUANTITY
36DX243G050BF2A Order Process
Ship out your order
Specifications of 36DX243G050BF2A
Internal Part NumberEIS-36DX243G050BF2A
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package49
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)36DX243G050BF2A
Related Links36DX243, 36DX243G050BF2A Datasheet, Vishay/Sprague Distributor
36DX243G050BF2A Details Description
Related parts for 36DX243G050BF2A
BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM datasheet.pdf
CONN POWER CLAMP HEADER SINGLE datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 41POS WALLMNT PINS datasheet.pdf
RES SMD 4.07KOHM 0.1% 0.15W 0603 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 95V 150W datasheet.pdf
RES 22.6 OHM 7W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 12POS SKT datasheet.pdf
CAP ALUM 560UF 20% 450V SNAP datasheet.pdf
CONN PLUG 8POS INLINE RA PIN datasheet.pdf