Vishay/Sprague 36DX381F450BB2A
36DX381F450BB2A picture photo
Mfg. Part Number
36DX381F450BB2A
Brief Description
380UF 450V 51X79 85C ST
Datasheet Download
36DX381F450BB2A.pdf
Availability of 36DX381F450BB2A
QUANTITY
36DX381F450BB2A Order Process
Ship out your order
Specifications of 36DX381F450BB2A
Internal Part NumberEIS-36DX381F450BB2A
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package49
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)36DX381F450BB2A
Related Links36DX381, 36DX381F450BB2A Datasheet, Vishay/Sprague Distributor
36DX381F450BB2A Details Description
Related parts for 36DX381F450BB2A
CONN EDGECARD 40POS .100 EXTEND datasheet.pdf
CONN RECPT 30POS .050" SMT DUAL datasheet.pdf
IC FPGA 532 I/O 780FBGA datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 75W datasheet.pdf
RES 1K OHM 1/4W 5% AXIAL datasheet.pdf
CONN FIBER LC RECEPT DUPLX datasheet.pdf
RES 90K OHM 1/2W 0.01% AXIAL datasheet.pdf
Connector Receptacle 60 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
MICRO FINE CHISEL 30 0.8MM datasheet.pdf