TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine 382A012-25-G05/225-0
382A012-25-G05/225-0 picture photo
Mfg. Part Number
382A012-25-G05/225-0
Brief Description
TFIT POLY MOLDED P
Datasheet Download
382A012-25-G05/225-0.pdf
Availability of 382A012-25-G05/225-0
QUANTITY
382A012-25-G05/225-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of 382A012-25-G05/225-0
Internal Part NumberEIS-382A012-25-G05/225-0
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)382A012-25-G05/225-0
382A012-25-G05/225-0 Details Description
Related parts for 382A012-25-G05/225-0
CONN HEADER 26POS 2MM SMD TIN datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS .156 EYELET datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
RES 196K OHM 1/2W .5% AXIAL datasheet.pdf
CONN HEADER BACKPLANE 250PS GOLD datasheet.pdf
RES 10.2K OHM 1/8W .5% AXIAL datasheet.pdf
SC 3.81/09/90G 3.2SN BK BX datasheet.pdf
IE MINIFIBERLINX-II/TELCO TP-T datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 12 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
BERGSTIK datasheet.pdf
OSC TCXO 25.000MHZ CLPD SNWV SMD datasheet.pdf