Bulgin PXP7010/32S/CR/0911
PXP7010/32S/CR/0911 picture photo
Mfg. Part Number
PXP7010/32S/CR/0911
Brief Description
CONN HSG PLUG FLEX 32POS SKTS
Datasheet Download
PXP7010/32S/CR/0911.pdf
Availability of PXP7010/32S/CR/0911
QUANTITY
PXP7010/32S/CR/0911 Order Process
Ship out your order
Specifications of PXP7010/32S/CR/0911
Internal Part NumberEIS-PXP7010/32S/CR/0911
PackagingBulk
Connector TypePlug for Female Contacts
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PXP7010/32S/CR/0911
Related LinksPXP7010/3, PXP7010/32S/CR/0911 Datasheet, Bulgin Distributor
PXP7010/32S/CR/0911 Details Description
Related parts for PXP7010/32S/CR/0911
OSC 3.3V PROG CMOS PWRDN 100PPM datasheet.pdf
IC Z8 GP MCU 4K OTP 20SSOP datasheet.pdf
CABLE D-SUB-HMP37H/AE37M/HFP37H datasheet.pdf
BOX ALUM BLACK 4.72"L X 4.72"W datasheet.pdf
CAP CER 22PF 500V 1111 datasheet.pdf
RES 1.65 OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CONDUCTOR ANVIL datasheet.pdf
CONN RCPT 43POS FLANGE W/PINS datasheet.pdf
DIP CABLE M-F 40POS datasheet.pdf