TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine 382A012-3-04/42-0
382A012-3-04/42-0 picture photo
Mfg. Part Number
382A012-3-04/42-0
Brief Description
STD POLY MOLDED PARTS
Datasheet Download
382A012-3-04/42-0.pdf
Availability of 382A012-3-04/42-0
QUANTITY
382A012-3-04/42-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of 382A012-3-04/42-0
Internal Part NumberEIS-382A012-3-04/42-0
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)382A012-3-04/42-0
382A012-3-04/42-0 Details Description
Related parts for 382A012-3-04/42-0
CONN RING 14-16 AWG #1/4 PG datasheet.pdf
RELAY SAFETY 4PST 6A 12V datasheet.pdf
RES 107 OHM 0.4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 5 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
XFRMR MODUL 1PORT 1:1.141 10/100 datasheet.pdf
CONV DC/DC 2W 12VIN 12VOUT datasheet.pdf
ROUND SPACER #4 PVC 14.6MM datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 55POS SKT datasheet.pdf
RES 4.02 OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf