3M 3896/20SOSF
3896/20SOSF picture photo
Mfg. Part Number
3896/20SOSF
Manufacturer
Product Category
Miscellaneous
Brief Description
RND JACKET FLAT CABLE 20 COND
Datasheet Download
3896/20SOSF.pdf
Availability of 3896/20SOSF
QUANTITY
3896/20SOSF Order Process
Ship out your order
Specifications of 3896/20SOSF
Internal Part NumberEIS-3896/20SOSF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package5
Category Uncategorized
FamilyMiscellaneous
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)3896/20SOSF
Related Links3896/, 3896/20SOSF Datasheet, 3M Distributor
3896/20SOSF Details Description
Related parts for 3896/20SOSF
RES SMD 113K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
IC REG BCK BST 3.3V 1.7A TO220-5 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 26POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
FILTER LINE POWER STD 10A 6.3QC datasheet.pdf
CONN HEADER 20POS .100" DBL SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 200W datasheet.pdf
RES 820K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP TANT 2.2UF 10% 100V AXIAL datasheet.pdf
TERM MARKER datasheet.pdf
MINIATURE BASIC SWITCH datasheet.pdf
1000UF 6,3V 12,9X32,0MM 125C 200 datasheet.pdf