E-T-A 3900-P10-SI-2A
3900-P10-SI-2A picture photo
Mfg. Part Number
3900-P10-SI-2A
Brief Description
CIR BRKR THRMMAG 2A 250VAC 65VDC
Datasheet Download
3900-P10-SI-2A.pdf
Availability of 3900-P10-SI-2A
QUANTITY
3900-P10-SI-2A Order Process
Ship out your order
Specifications of 3900-P10-SI-2A
Internal Part NumberEIS-3900-P10-SI-2A
Breaker TypeThermal Magnetic
Current Rating2A
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)3900-P10-SI-2A
Related Links3900-P1, 3900-P10-SI-2A Datasheet, E-T-A Distributor
3900-P10-SI-2A Details Description
Related parts for 3900-P10-SI-2A
FRAME FIXED FEMALE SZ4 FOR 3MOD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 56POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CONN RCPT 13POS WALL MNT W/SCKT datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 4POS R/A 3.5MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 200W datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X35MM R-TAB T412 datasheet.pdf
GEAR REDUCER datasheet.pdf
CONN CONTACT datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 10POS SKT datasheet.pdf