Preci-Dip 399-V3-126-10-009101
399-V3-126-10-009101 picture photo
Mfg. Part Number
399-V3-126-10-009101
Brief Description
CONN HDR 26POS 2.54MM T/H R/A
Datasheet Download
399-V3-126-10-009101.pdf
Availability of 399-V3-126-10-009101
QUANTITY
399-V3-126-10-009101 Order Process
Ship out your order
Specifications of 399-V3-126-10-009101
Internal Part NumberEIS-399-V3-126-10-009101
ConditionNew & Unused, Original Sealed
RoHS InformationRoHS Declaration
Standard Package200
Connector TypeHeader, Unshrouded
Number of Positions26
Number of Positions LoadedAll
Pitch0.100" (2.54mm)
Number of Rows1
Row Spacing-
Contact Mating Length0.157" (4.00mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)399-V3-126-10-009101
Related Links399-V3-126, 399-V3-126-10-009101 Datasheet, Preci-Dip Distributor
399-V3-126-10-009101 Details Description
Related parts for 399-V3-126-10-009101
IC MOSFET RF N-CHAN NI-400 datasheet.pdf
KIT EVALUATION FOR LMH0340SQX datasheet.pdf
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 24V datasheet.pdf
COVER FOR S82J-25W datasheet.pdf
CONVERTER DC/DC 30W 15V 2A datasheet.pdf
CAP TANT 6.8UF 10% 100V AXIAL datasheet.pdf
CRIMP PLUG datasheet.pdf
SWITCH ROTARY datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 9POS WALL MNT SKT datasheet.pdf
DIODE ZENER 20V 300MW SOT23-3 datasheet.pdf