Bel Fuse Inc. CN1021A18G08S6-040
CN1021A18G08S6-040 picture photo
Mfg. Part Number
CN1021A18G08S6-040
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 8C 8#12 S BY RECP LC
Datasheet Download
CN1021A18G08S6-040.pdf
Availability of CN1021A18G08S6-040
QUANTITY
CN1021A18G08S6-040 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN1021A18G08S6-040
Internal Part NumberEIS-CN1021A18G08S6-040
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN1021A18G08S6-040
Related LinksCN1021A18, CN1021A18G08S6-040 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN1021A18G08S6-040 Details Description
Related parts for CN1021A18G08S6-040
IC MCU 8BIT 3KB OTP 28SDIP datasheet.pdf
CAP CER 3.6PF 50V NP0 0603 datasheet.pdf
IC REG LDO 5.6V 75MA SOT23-5 datasheet.pdf
IC OCTAL D TRANSP LATCH 20-SOIC datasheet.pdf
RES SMD 24K OHM 5% 1/8W 0402 datasheet.pdf
CONN CABLE FITTING PG36 IP68 datasheet.pdf
CAP FILM 0.15UF 3% 250VDC RADIAL datasheet.pdf
RES 107 OHM 5W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 6.98 OHM 1W 0.5% WW AXIAL datasheet.pdf
OSC CMEMS 40.000MHZ LVCMOS SMD datasheet.pdf
TV 32C 32#20 SKT RECP datasheet.pdf
8200UF 16V 18X40MM 105C 10000H datasheet.pdf