Vishay/Sprague 39D156F400FL6
39D156F400FL6 picture photo
Mfg. Part Number
39D156F400FL6
Brief Description
15UF 400V 16.1X54.4 85C AXI
Datasheet Download
39D156F400FL6.pdf
Availability of 39D156F400FL6
QUANTITY
39D156F400FL6 Order Process
Ship out your order
Specifications of 39D156F400FL6
Internal Part NumberEIS-39D156F400FL6
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package66
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)39D156F400FL6
Related Links39D156, 39D156F400FL6 Datasheet, Vishay/Sprague Distributor
39D156F400FL6 Details Description
Related parts for 39D156F400FL6
SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 28V datasheet.pdf
IC REG LDO 2.5V 3A DDPAK datasheet.pdf
IC DGTL SNGL 100K SPI 8MSOP datasheet.pdf
CONN RCPT 3POS WALL MNT W/SCKT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 400W datasheet.pdf
IC ESD PROTECT DVI/HDMI 38TSSOP datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 125V datasheet.pdf
HEATSINK 50X50X25MM XCUT datasheet.pdf
64M SDR SDRAM X32 166MHZ 65NM datasheet.pdf