Vishay/Sprague 39D308G030JS6
39D308G030JS6 picture photo
Mfg. Part Number
39D308G030JS6
Brief Description
3000UF 30V 25.7X79.8 85C AXI
Datasheet Download
39D308G030JS6.pdf
Availability of 39D308G030JS6
QUANTITY
39D308G030JS6 Order Process
Ship out your order
Specifications of 39D308G030JS6
Internal Part NumberEIS-39D308G030JS6
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package85
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)39D308G030JS6
Related Links39D308, 39D308G030JS6 Datasheet, Vishay/Sprague Distributor
39D308G030JS6 Details Description
Related parts for 39D308G030JS6
RELAY GEN PURPOSE 6PDT 5A 115V datasheet.pdf
RES SMD 52.3K OHM 0.1% 1/3W 1210 datasheet.pdf
VARISTOR 558V 6.5KA DISC 20MM datasheet.pdf
MOSFET N-CH 40V 120A TO262-3-1 datasheet.pdf
RES 21.3K OHM 1/10W .5% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 5A 120V datasheet.pdf
CONN HDR 14POS 2.54MM T/H GOLD datasheet.pdf
FIXED IND 8.2UH 360MA 600 MOHM datasheet.pdf
IC OSC VCXO 150MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
CABLE 4POS datasheet.pdf