Vishay/Sprague 39D506F250JE6E3
39D506F250JE6E3 picture photo
Mfg. Part Number
39D506F250JE6E3
Brief Description
50UF 250V 27X32 85C AXI
Datasheet Download
39D506F250JE6E3.pdf
Availability of 39D506F250JE6E3
QUANTITY
39D506F250JE6E3 Order Process
Ship out your order
Specifications of 39D506F250JE6E3
Internal Part NumberEIS-39D506F250JE6E3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package92
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)39D506F250JE6E3
Related Links39D506F, 39D506F250JE6E3 Datasheet, Vishay/Sprague Distributor
39D506F250JE6E3 Details Description
Related parts for 39D506F250JE6E3
IC OPAMP GP 15MHZ RRO 8SOIC datasheet.pdf
TRANS PNP 50V 0.3A TO-92 datasheet.pdf
IC DAC 12BIT DUAL W/BUFF 24-SOIC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 14POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS .156 EYELET datasheet.pdf
MINITEK SHROUDED HDR STR-AIGHT datasheet.pdf
MOSFET N-CH 500V 80A PLUS264 datasheet.pdf
IC TXRX RS232 INTELLIGENT 28SSOP datasheet.pdf
LED MT SR VERT 1.215" UNIV datasheet.pdf
LED YELLOW DIFF 3MM ROUND T/H datasheet.pdf
CONN FPC VERT 7POS 0.50MM SMD datasheet.pdf