Omron Automation & Safety 3G3AX-RBC12001
3G3AX-RBC12001 picture photo
Mfg. Part Number
3G3AX-RBC12001
Brief Description
BRK RESISTOR 1200W,17OHMS 10%ED
Datasheet Download
3G3AX-RBC12001.pdf
Availability of 3G3AX-RBC12001
QUANTITY
3G3AX-RBC12001 Order Process
Ship out your order
Specifications of 3G3AX-RBC12001
Internal Part NumberEIS-3G3AX-RBC12001
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)3G3AX-RBC12001
Related Links3G3AX-R, 3G3AX-RBC12001 Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
3G3AX-RBC12001 Details Description
Related parts for 3G3AX-RBC12001
IDC CABLE - MKR16K/MC16M/MCS16K datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS .156 EXTEND datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 256B TQFP-64 datasheet.pdf
RES 1.6 OHM 1/4W 5% CF MINI datasheet.pdf
CAP CER 510PF 50V P2H 1206 datasheet.pdf
RES 17.4K OHM 1/2W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
IC FLASH 4MBIT 85MHZ 8SO datasheet.pdf
SENS INDUCT PROX 3W SPST 2M datasheet.pdf
CONN HDR 49POS 2.54MM PRESS FIT datasheet.pdf
IC OSC VCXO 156.2523MHZ 6CLCC datasheet.pdf