Omron Automation & Safety 3G3AX-RBC4001
3G3AX-RBC4001 picture photo
Mfg. Part Number
3G3AX-RBC4001
Brief Description
BRK RESISTOR 400W,50OHMS 10%ED
Datasheet Download
3G3AX-RBC4001.pdf
Availability of 3G3AX-RBC4001
QUANTITY
3G3AX-RBC4001 Order Process
Ship out your order
Specifications of 3G3AX-RBC4001
Internal Part NumberEIS-3G3AX-RBC4001
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)3G3AX-RBC4001
Related Links3G3AX-, 3G3AX-RBC4001 Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
3G3AX-RBC4001 Details Description
Related parts for 3G3AX-RBC4001
TRIMMER 100K OHM 0.5W PC PIN datasheet.pdf
IC SRAM 1MBIT 15NS 44TSOP datasheet.pdf
RES ARRAY 4 RES 1M OHM 0804 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 100PS DIP .050 SLD datasheet.pdf
RESONATOR SAW 315.5MHZ SMD datasheet.pdf
RES SMD 150 OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN PLUG 5POS INLINE W/PINS datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 30POS SKT datasheet.pdf