Omron Automation & Safety 3G3AXDB01200400
3G3AXDB01200400 picture photo
Mfg. Part Number
3G3AXDB01200400
Brief Description
DYN BRKNG RES, NON-UL, 120OHM
Datasheet Download
3G3AXDB01200400.pdf
Availability of 3G3AXDB01200400
QUANTITY
3G3AXDB01200400 Order Process
Ship out your order
Specifications of 3G3AXDB01200400
Internal Part NumberEIS-3G3AXDB01200400
Lead Free Status / RoHS StatusVendor undefined / Vendor undefined
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)3G3AXDB01200400
Related Links3G3AXDB, 3G3AXDB01200400 Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
3G3AXDB01200400 Details Description
Related parts for 3G3AXDB01200400
BUZZER 2.73KHZ 1-3V EXT DRIVE datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 50V 2A DO15 datasheet.pdf
CONN PLUG 3POS STRGHT W/SKT datasheet.pdf
HEATSINK ALUM ANOD datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 37 Position Free Hanging (In-Line) IDC, Ribbon Cable datasheet.pdf
FIXED IND 330UH 420MA 1.1 OHM datasheet.pdf
RESISTOR POWER ADJ 10 OHM 175W datasheet.pdf
DIODE ZENER datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X25MM L-TAB datasheet.pdf
SCA II RECEP datasheet.pdf
ADAPTER F/F SMA 18GHZ datasheet.pdf