Omron Automation & Safety 3G3MX2-A4150
3G3MX2-A4150 picture photo
Mfg. Part Number
3G3MX2-A4150
Manufacturer
Product Category
Motor Driver Boards, Modules
Brief Description
AC DRIVE,480V 3PH,20HP 15.0KW
Datasheet Download
3G3MX2-A4150.pdf
Availability of 3G3MX2-A4150
QUANTITY
3G3MX2-A4150 Order Process
Ship out your order
Specifications of 3G3MX2-A4150
Internal Part NumberEIS-3G3MX2-A4150
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Motors, Solenoids, Driver Boards/Modules
FamilyMotor Driver Boards, Modules
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)3G3MX2-A4150
Related Links3G3MX2, 3G3MX2-A4150 Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
3G3MX2-A4150 Details Description
Related parts for 3G3MX2-A4150
TVS DIODE 77.8VWM 125VC AXIAL datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 5POS STR 5.08MM datasheet.pdf
BERGSTIK II SR RIGHT ANGLE datasheet.pdf
ADC 14BIT 80MSPS DUAL 64-LFCSP datasheet.pdf
TOOL DIE SET ONLY CAT 6 datasheet.pdf
CONN PLUG 52POS RT ANG W/SCKT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 100W datasheet.pdf
RES 51.1 OHM 1W 0.1% WW AXIAL datasheet.pdf
CONTACT PIN SLD CUP 1.3MM datasheet.pdf