Omron Automation & Safety 3Z4S-LE VS-MC25N-FNO80
3Z4S-LE VS-MC25N-FNO80 picture photo
Mfg. Part Number
3Z4S-LE VS-MC25N-FNO80
Manufacturer
Product Category
Machine Vision - Lens
Brief Description
SHOCK RESIST 25MM FNO-8 LENS
Datasheet Download
3Z4S-LE VS-MC25N-FNO80.pdf
Availability of 3Z4S-LE VS-MC25N-FNO80
QUANTITY
3Z4S-LE VS-MC25N-FNO80 Order Process
Ship out your order
Specifications of 3Z4S-LE VS-MC25N-FNO80
Internal Part NumberEIS-3Z4S-LE VS-MC25N-FNO80
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Industrial Controls, Meters
FamilyMachine Vision - Lens
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)3Z4S-LE VS-MC25N-FNO80
Related Links3Z4S-LE VS-, 3Z4S-LE VS-MC25N-FNO80 Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
3Z4S-LE VS-MC25N-FNO80 Details Description
Related parts for 3Z4S-LE VS-MC25N-FNO80
BATTERY PACK NIMH 9.6V 2100 MAH datasheet.pdf
SENSOR IMAGE CMOS 2MP 68-CSP3 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 75W datasheet.pdf
CURRENT SENSE TRANSFORMER datasheet.pdf
CAP ALUM 27UF 20% 80V RADIAL datasheet.pdf
CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
CAP FILM 230UF 10% 1.3KVDC SCREW datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X6MM XCUT T412 datasheet.pdf
CONN BACKSHELL ADPT SZ 25G OLIVE datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 16POS PIN datasheet.pdf