Omron Automation & Safety 3Z4S-LT MDRL-CR28
3Z4S-LT MDRL-CR28 picture photo
Mfg. Part Number
3Z4S-LT MDRL-CR28
Manufacturer
Product Category
Machine Vision - Lighting
Brief Description
DIRECT RING LED_RED_ID 28MM
Datasheet Download
3Z4S-LT MDRL-CR28.pdf
Availability of 3Z4S-LT MDRL-CR28
QUANTITY
3Z4S-LT MDRL-CR28 Order Process
Ship out your order
Specifications of 3Z4S-LT MDRL-CR28
Internal Part NumberEIS-3Z4S-LT MDRL-CR28
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Industrial Controls, Meters
FamilyMachine Vision - Lighting
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)3Z4S-LT MDRL-CR28
Related Links3Z4S-LT , 3Z4S-LT MDRL-CR28 Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
3Z4S-LT MDRL-CR28 Details Description
Related parts for 3Z4S-LT MDRL-CR28
IC BUS BUFF 3ST QUAD 14SOIC datasheet.pdf
CONN HDR 50POS R/A NO LATCH 10AU datasheet.pdf
CONV DC/DC 1.25W 24VIN 15VOUT datasheet.pdf
QSFP-QSFP QDR 4CH PLEN OM2+ 7M datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 50W datasheet.pdf
RES 357 OHM 1W 0.1% WW AXIAL datasheet.pdf
RECTIFIER BRIDGE 25A 100V GBPC datasheet.pdf
CAP ALUM 12000UF 20% 350V SCREW datasheet.pdf