Laird Technologies EMI 4105PA51H08400
4105PA51H08400 picture photo
Mfg. Part Number
4105PA51H08400
Manufacturer
Product Category
RFI and EMI - Shielding and Absorbing Materials
Brief Description
GK NICU PTAFG PU V0 DSH
Datasheet Download
4105PA51H08400.pdf
Availability of 4105PA51H08400
QUANTITY
4105PA51H08400 Order Process
Ship out your order
Specifications of 4105PA51H08400
Internal Part NumberEIS-4105PA51H08400
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Featured ProductFabric-Over-Foam Gaskets
Standard Package11
Category RF/IF and RFID
FamilyRFI and EMI - Shielding and Absorbing Materials
Series-
ShapeD-Shape
Thickness - Overall0.375" (9.5mm)
Width0.5" (12.7mm)
Length84" (2.13m)
AdhesivePressure Sensitive Adhesive (PSA)
Temperature Range-40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)4105PA51H08400
Related Links4105PA5, 4105PA51H08400 Datasheet, Laird Technologies EMI Distributor
4105PA51H08400 Details Description
Related parts for 4105PA51H08400
HOOK-UP SOLID 22AWG BROWN 1000' datasheet.pdf
IC COMPARATOR 150MHZ DUAL 10MSOP datasheet.pdf
IC REG LDO 1.8V 1.5A 5DDPAK datasheet.pdf
FUSE GLASS 25A 32VAC 3AB 3AG datasheet.pdf
RES SMD 21K OHM 0.5% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
IC MCU AVR32 128KB FLASH 48TQFP datasheet.pdf
CONN HSG RCPT INLINE 8POS SCKT datasheet.pdf
TRANS-RECEIVER 0.1-15M 0.2M CABL datasheet.pdf
GUIDE MMZ100 2485515 datasheet.pdf
CAP FILM 39NF 10% 400VDC RAD datasheet.pdf