Laird Technologies EMI 4124AD01G00024
4124AD01G00024 picture photo
Mfg. Part Number
4124AD01G00024
Manufacturer
Product Category
RFI and EMI - Shielding and Absorbing Materials
Brief Description
GK NICU NRSG NF V0 REC
Datasheet Download
4124AD01G00024.pdf
Availability of 4124AD01G00024
QUANTITY
4124AD01G00024 Order Process
Ship out your order
Specifications of 4124AD01G00024
Internal Part NumberEIS-4124AD01G00024
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package4,121
Category RF/IF and RFID
FamilyRFI and EMI - Shielding and Absorbing Materials
Series-
Shape-
Thickness - Overall-
Width-
Length0.240" (6.10mm)
Adhesive-
Temperature Range-40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)4124AD01G00024
Related Links4124AD0, 4124AD01G00024 Datasheet, Laird Technologies EMI Distributor
4124AD01G00024 Details Description
Related parts for 4124AD01G00024
CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD datasheet.pdf
WIRE MARKER B/W .16-.39"250PC datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 60V 15MA SOD123 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS .156 EYELET datasheet.pdf
IC REG LDO -12V 0.1A 8SOIC datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 6POS VERT 3.81MM datasheet.pdf
IC AMP LNA 9-18GHZ 5X5QFN datasheet.pdf
CONN QMA JACK STR 50 OHM CRIMP datasheet.pdf
CIR BRKR THRM 15A 250VAC 50VDC datasheet.pdf
INCREMENTAL ENCODER datasheet.pdf
FIXED IND 24NH 1.3A 86 MOHM SMD datasheet.pdf