E-T-A 413-K54-LN2-90A
413-K54-LN2-90A picture photo
Mfg. Part Number
413-K54-LN2-90A
Brief Description
CIR BRKR THRM 90A 115VAC 28VDC
Datasheet Download
413-K54-LN2-90A.pdf
Availability of 413-K54-LN2-90A
QUANTITY
413-K54-LN2-90A Order Process
Ship out your order
Specifications of 413-K54-LN2-90A
Internal Part NumberEIS-413-K54-LN2-90A
Breaker TypeThermal
Current Rating90A
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)413-K54-LN2-90A
Related Links413-K54, 413-K54-LN2-90A Datasheet, E-T-A Distributor
413-K54-LN2-90A Details Description
Related parts for 413-K54-LN2-90A
RES 47K OHM 1/4W 5% AXIAL datasheet.pdf
FUSE BOARD MNT 750MA 125VAC/VDC datasheet.pdf
RES SMD 365 OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
RES SMD 316 OHM 0.25% 1/4W 1206 datasheet.pdf
IC REG CTRLR BUCK PWM CM 38-QFN datasheet.pdf
CONN SMA JACK STR 50 OHM TURRET datasheet.pdf
TRIAC 1KV 4A TO220F datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 75W datasheet.pdf
LED XLAMP NEUTRAL WHT 4000K 4SMD datasheet.pdf
HEATSINK 60X60X10MM XCUT datasheet.pdf
CONN RCPT 26POS WALL MNT PIN datasheet.pdf