Laird Technologies EMI 4202PA51G01689
4202PA51G01689 picture photo
Mfg. Part Number
4202PA51G01689
Manufacturer
Product Category
RFI and EMI - Shielding and Absorbing Materials
Brief Description
GK NICU NRSG PU V0 DSH
Datasheet Download
4202PA51G01689.pdf
Availability of 4202PA51G01689
QUANTITY
4202PA51G01689 Order Process
Ship out your order
Specifications of 4202PA51G01689
Internal Part NumberEIS-4202PA51G01689
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package93
Category RF/IF and RFID
FamilyRFI and EMI - Shielding and Absorbing Materials
Series-
ShapeD-Shape
Thickness - Overall0.120" (3.00mm)
Width0.250" (6.40mm)
Length16.890" (429.01mm)
Adhesive-
Temperature Range-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)4202PA51G01689
Related Links4202PA5, 4202PA51G01689 Datasheet, Laird Technologies EMI Distributor
4202PA51G01689 Details Description
Related parts for 4202PA51G01689
IC CLK BUFFER 1:9 800MHZ 28PLCC datasheet.pdf
BERGSTIK II .100" SR STRAIGHT datasheet.pdf
RES 0.47 OHM 1W 5% AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 65POS JAM NUT W/PINS datasheet.pdf
CAP CER 68PF 100V SL RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 150W datasheet.pdf
RES 205K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP TANT 330UF 10V 10% 2917 datasheet.pdf
OSC PROG 2.5V 1.3NS 30PPM datasheet.pdf
PMI CAP 15/32MNT CYL TRANSP CLR datasheet.pdf
MODICE VENT SMALL ENCL 1HS datasheet.pdf
25A Silicon Power Rectifier Diode IC datasheet.pdf