| Internal Part Number | EIS-4208PA51G01457 | |
| Standard Package | 89 | |
| Shape | Rectangular | |
| Thickness - Overall | 0.040" (1.00mm) | |
| Width | 0.395" (10.00mm) | |
| Length | 14.570" (370.08mm) | |