| Internal Part Number | EIS-4219AB51K09600 | |
| Standard Package | 12 | |
| Shape | Rectangular | |
| Thickness - Overall | 0.040" (1.00mm) | |
| Width | 0.510" (13.00mm) | |
| Length | 96.000" (2.44m) | |