Laird Technologies EMI 4220PA51G05000
4220PA51G05000 picture photo
Mfg. Part Number
4220PA51G05000
Brief Description
GK NICU NRSG PU V0 REC
Datasheet Download
4220PA51G05000.pdf
Availability of 4220PA51G05000
QUANTITY
4220PA51G05000 Order Process
Ship out your order
Specifications of 4220PA51G05000
Internal Part NumberEIS-4220PA51G05000
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package35
ShapeRectangular
Thickness - Overall0.040" (1.00mm)
Width0.200" (5.10mm)
Length50.000" (1.27m)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)4220PA51G05000
Related Links4220PA5, 4220PA51G05000 Datasheet, Laird Technologies EMI Distributor
4220PA51G05000 Details Description
Related parts for 4220PA51G05000
RES ARRAY 4 RES 220K OHM 8SIP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
IC REG ISOLATED 5V 0.2A 12SOP datasheet.pdf
CAP TANT 1UF 20V 20% 1411 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 100W datasheet.pdf
.090 WIRE SEAL RED datasheet.pdf
RES 6.8K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
PCB CONN CARRIER 2.54MM datasheet.pdf