Laird Technologies EMI 4228AA51H00075
4228AA51H00075 picture photo
Mfg. Part Number
4228AA51H00075
Manufacturer
Product Category
RFI and EMI - Shielding and Absorbing Materials
Brief Description
GK NICU PTAFG PU V0 DSH
Datasheet Download
4228AA51H00075.pdf
Availability of 4228AA51H00075
QUANTITY
4228AA51H00075 Order Process
Ship out your order
Specifications of 4228AA51H00075
Internal Part NumberEIS-4228AA51H00075
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package2,236
Category RF/IF and RFID
FamilyRFI and EMI - Shielding and Absorbing Materials
Series-
ShapeD-Shape
Thickness - Overall0.150" (3.80mm)
Width0.150" (3.80mm)
Length0.750" (19.05mm)
Adhesive-
Temperature Range-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)4228AA51H00075
Related Links4228AA5, 4228AA51H00075 Datasheet, Laird Technologies EMI Distributor
4228AA51H00075 Details Description
Related parts for 4228AA51H00075
IDC CABLE - MPL40K/MC40M/MPL40K datasheet.pdf
INSERT FEMALE 16POS+1GND CRIMP datasheet.pdf
IC OPAMP GP 6.4MHZ RRO 8SOIC datasheet.pdf
CONN HDR BRKWAY DUAL 20POS .100 datasheet.pdf
LED GRN DIFF 3MM ROUND T/H datasheet.pdf
CONN RCPT 41POS WALL MNT W/PINS datasheet.pdf
CONN IDC 16POS 2.54MM 22AWG TIN datasheet.pdf
CAP CER 10PF 400VAC SL RADIAL datasheet.pdf