Laird Technologies EMI 4245PA51H00100
4245PA51H00100 picture photo
Mfg. Part Number
4245PA51H00100
Manufacturer
Product Category
RFI and EMI - Shielding and Absorbing Materials
Brief Description
GK NICU PTAFG PU V0 REC
Datasheet Download
4245PA51H00100.pdf
Availability of 4245PA51H00100
QUANTITY
4245PA51H00100 Order Process
Ship out your order
Specifications of 4245PA51H00100
Internal Part NumberEIS-4245PA51H00100
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Featured ProductFabric-Over-Foam Gaskets
Standard Package1,705
Category RF/IF and RFID
FamilyRFI and EMI - Shielding and Absorbing Materials
Series-
ShapeRectangular
Thickness - Overall0.040" (1.00mm)
Width0.120" (3.00mm)
Length1.000" (25.40mm)
Adhesive-
Temperature Range-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)4245PA51H00100
Related Links4245PA5, 4245PA51H00100 Datasheet, Laird Technologies EMI Distributor
4245PA51H00100 Details Description
Related parts for 4245PA51H00100
POT 50K OHM 1/20W LINEAR datasheet.pdf
CAP CER 2200PF 250VAC RADIAL datasheet.pdf
CONN HEADER .100 DUAL R/A 28POS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 150W datasheet.pdf
RES 75 OHM 1% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
RES 130 OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
CAP TANT 8.2UF 10% 50V AXIAL datasheet.pdf
MILCONNECTOR MIM613 datasheet.pdf
CAP CER 100PF 100V CH 0603 datasheet.pdf
FUSE BOARD MOUNT 5A 32VDC 0603 datasheet.pdf