Laird Technologies EMI 4247EH51H00165
4247EH51H00165 picture photo
Mfg. Part Number
4247EH51H00165
Manufacturer
Product Category
RFI and EMI - Shielding and Absorbing Materials
Brief Description
IO NICU PTAFG PU V0 REC
Datasheet Download
4247EH51H00165.pdf
Availability of 4247EH51H00165
QUANTITY
4247EH51H00165 Order Process
Ship out your order
Specifications of 4247EH51H00165
Internal Part NumberEIS-4247EH51H00165
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package341
Category RF/IF and RFID
FamilyRFI and EMI - Shielding and Absorbing Materials
Series-
ShapeRectangular
Thickness - Overall0.125" (3.20mm)
Width0.700" (17.80mm)
Length1.650" (41.91mm)
Adhesive-
Temperature Range-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)4247EH51H00165
Related Links4247EH5, 4247EH51H00165 Datasheet, Laird Technologies EMI Distributor
4247EH51H00165 Details Description
Related parts for 4247EH51H00165
BATTERY PACK NIMH 2.4V 1900 MAH datasheet.pdf