Bourns Inc. 4309R-101-223
4309R-101-223 picture photo
Mfg. Part Number
4309R-101-223
Brief Description
RES ARRAY 8 RES 22K OHM 9SIP
Datasheet Download
4309R-101-223.pdf
Availability of 4309R-101-223
QUANTITY
4309R-101-223 Order Process
Ship out your order
Specifications of 4309R-101-223
Internal Part NumberEIS-4309R-101-223
Circuit TypeBussed
Resistance (Ohms)22k
Tolerance±2%
Number of Resistors8
Number of Pins9
Power Per Element200mW
Temperature Coefficient±100ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 125°C
Supplier Device Package9-SIP
Size / Dimension0.884" L x 0.085" W (22.45mm x 2.16mm)
Height0.195" (4.95mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)4309R-101-223
Related Links4309R-, 4309R-101-223 Datasheet, Bourns Inc. Distributor
4309R-101-223 Details Description
Related parts for 4309R-101-223
LCD MOD CHAR 20X4 GRN TRANSMISS datasheet.pdf
EVALUATION BOARD FOR ISL6173 datasheet.pdf
CAP ALUM 100UF 20% 200V RADIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 14POS .100 EYELET datasheet.pdf
RES SMD 10K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN RCPT 6POS JAM NUT W/PINS datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V datasheet.pdf
SOLDER BRAID datasheet.pdf
PLUG HORIZ 508MM 7CMTG END GR datasheet.pdf
CONN RCPT 26POS FLANGE W/PINS datasheet.pdf