Bourns Inc. 4310M-102-330
4310M-102-330 picture photo
Mfg. Part Number
4310M-102-330
Brief Description
RES ARRAY 5 RES 33 OHM 10SIP
Datasheet Download
4310M-102-330.pdf
Availability of 4310M-102-330
QUANTITY
4310M-102-330 Order Process
Ship out your order
Specifications of 4310M-102-330
Internal Part NumberEIS-4310M-102-330
PackagingTube
Circuit TypeIsolated
Resistance (Ohms)33
Tolerance±1 Ohm
Number of Resistors5
Number of Pins10
Power Per Element400mW
Temperature Coefficient±250ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 125°C
Supplier Device Package10-SIP
Size / Dimension0.984" L x 0.085" W (24.99mm x 2.16mm)
Height0.250" (6.35mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)4310M-102-330
Related Links4310M-, 4310M-102-330 Datasheet, Bourns Inc. Distributor
4310M-102-330 Details Description
Related parts for 4310M-102-330
CONN EDGECARD 36POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CAP CER 120PF 50V 0606 datasheet.pdf
OPTOISO 3.75KV 2CH PHVOLT 8-SMT datasheet.pdf
IC ADC 12BIT 125MSPS 40-QFN datasheet.pdf
5888 APPLIANCE OUTLET 2.5A 70C datasheet.pdf
2C/18 7/26BC UNSH CMR/CL3R datasheet.pdf
ROUND SPACER 0.032" NYLON 1MM datasheet.pdf
RES 33.6 OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 4.12K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
TERMINAL BLOCK datasheet.pdf
500 TB SPRING CLAMP datasheet.pdf
CRYSTAL 24.000 MHZ 12PF SMT datasheet.pdf