TE Connectivity Raychem Cable Protection 44/0412-22-9CS1220
44/0412-22-9CS1220 picture photo
Mfg. Part Number
44/0412-22-9CS1220
Manufacturer
Product Category
Single Conductor Cables (Hook-Up Wire)
Brief Description
CABLE STRANDED
Datasheet Download
44/0412-22-9CS1220.pdf
Availability of 44/0412-22-9CS1220
QUANTITY
44/0412-22-9CS1220 Order Process
Ship out your order
Specifications of 44/0412-22-9CS1220
Internal Part NumberEIS-44/0412-22-9CS1220
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package5,000
Category Cables, Wires
FamilySingle Conductor Cables (Hook-Up Wire)
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)44/0412-22-9CS1220
44/0412-22-9CS1220 Details Description
Related parts for 44/0412-22-9CS1220
RELAY GEN PURPOSE SPDT 2A 48V datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 3POS VERT 5MM datasheet.pdf
IC REG LDO 3.6V 0.5A SOT23-5 datasheet.pdf
OPTOISO 7.5KV OPN COLLECTOR 6SMD datasheet.pdf
RES 80.6K OHM 1/4W .25% AXIAL datasheet.pdf
CABLE RJ45 2M 24AWG datasheet.pdf
CAP ALUM 47UF 20% 250V RADIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 22POS STRGHT W/PINS datasheet.pdf
HOOK-UP 4AWG CLEAR 25' datasheet.pdf
BLADE HEX SOCKET 7/16" 5.13" datasheet.pdf