CTS Electronic Components 445A22J30M00000
445A22J30M00000 picture photo
Mfg. Part Number
445A22J30M00000
Brief Description
Crystal 30.0000MHz 20ppm 9pF 30 Ohm -10°C - 60°C Surface Mount 2-SMD
Datasheet Download
445A22J30M00000.pdf
Availability of 445A22J30M00000
QUANTITY
445A22J30M00000 Order Process
Ship out your order
Specifications of 445A22J30M00000
Internal Part NumberEIS-445A22J30M00000
TypeMHz Crystal
Frequency30MHz
Frequency Stability±20ppm
Frequency Tolerance±20ppm
Load Capacitance9pF
ESR (Equivalent Series Resistance)30 Ohm
Operating ModeFundamental
Operating Temperature-10°C ~ 60°C
Package / Case2-SMD
Size / Dimension0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height0.053" (1.35mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)445A22J30M00000
Related Links445A22J, 445A22J30M00000 Datasheet, CTS Electronic Components Distributor
445A22J30M00000 Details Description
Related parts for 445A22J30M00000
OSC XO 33.3333MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
CAP CER 10000PF 25V X7R 0402 datasheet.pdf
CAP CER 6.8PF 200V NP0 RADIAL datasheet.pdf
CAP TANT 47UF 16V 20% 2312 datasheet.pdf
EVALUATION MODULE KIT FOR CC2591 datasheet.pdf
IC SRAM 9MBIT 8NS 165CABGA datasheet.pdf
RES 6.8K OHM 2% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
CAP TANT 180UF 10% 10V AXIAL datasheet.pdf
RES 2.7M OHM 1/2W 5% AXIAL datasheet.pdf
AM5 SWITCH 16A SPDT SIM RLLR LVR datasheet.pdf
CRYSTAL 32.000 MHZ 10PF SMT datasheet.pdf
CAP FILM 820NF 10% 63VDC RAD datasheet.pdf