CTS Electronic Components 445A23E30M00000
445A23E30M00000 picture photo
Mfg. Part Number
445A23E30M00000
Brief Description
Crystal 30.0000MHz 20ppm 20pF 30 Ohm -10°C - 60°C Surface Mount 2-SMD
Datasheet Download
445A23E30M00000.pdf
Availability of 445A23E30M00000
QUANTITY
445A23E30M00000 Order Process
Ship out your order
Specifications of 445A23E30M00000
Internal Part NumberEIS-445A23E30M00000
TypeMHz Crystal
Frequency30MHz
Frequency Stability±30ppm
Frequency Tolerance±20ppm
Load Capacitance20pF
ESR (Equivalent Series Resistance)30 Ohm
Operating ModeFundamental
Operating Temperature-10°C ~ 60°C
Package / Case2-SMD
Size / Dimension0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height0.053" (1.35mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)445A23E30M00000
Related Links445A23E, 445A23E30M00000 Datasheet, CTS Electronic Components Distributor
445A23E30M00000 Details Description
Related parts for 445A23E30M00000
SENSOR 100PSIG STEEL 1-5 VDC OUT datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 2POS STR 3.5MM datasheet.pdf
RES SMD 1.37K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
IC CLOCK BUFFER 1:5 20SSOP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 100W datasheet.pdf
IC REG LDO -2.5V 1.5A 12MSOP datasheet.pdf
IMCV SNMP MANAGEABLE CONVRTR datasheet.pdf
RJI CORD 4X22/7 IP20OUTDOOR MULT datasheet.pdf
TVS DIODE 45VWM 80.5VC DO13 datasheet.pdf
PRESSURE TRANSDUCER datasheet.pdf
RES 33 OHM 0.6W 0.5% AXIAL datasheet.pdf